Wyszukiwarka miejsca pochówku w Gryfinie

Wyszukiwarka umożliwia odnalezienie grobu osoby pochowanej na cmentarzach komunalnych Miasta Gryfino. Dane obejmują okres od 1945 do bieżącego roku.

Jak znaleźć informacje o grobie na cmentarzu komunalnym?

  • W formularzu umieszczamy dane osoby zmarłej z listy: Nazwisko, imię lub datę urodzenia lub datę zgonu. UWAGA: można podać dowolne kryteria z listy - np. samo nazwisko lub jego fragment. Jednak wtedy lista znalezionych nazwisk będzie odpowiednio dłuższa.
  • Aby zawęzić uzyskaną listę, należy wpisać kolejne dane lub ręcznie wybrać nazwisko osoby zmarłej poprzez kliknięcie na wierszu z szukanymi danymi. Wpisanie samego imienia nie jest wystarczającym kryterium szukania danych.
  • W przypadku znalezienia danych odpowiadających wpisanym założeniom, uzyskujemy informacje o poszukiwanym miejscu pochówku osoby zmarłej w postaci numeru kwatery oraz lokalizacji na planie cmentarza. W tym miejscu można wprowadzić wpis pamiątkowy.
  • Aby uzyskać więcej informacji, kursorem najeżdżamy na wskazaną kwaterę i klikamy. Otwiera się strona ze szczegółowym planem i zaznaczoną kwaterą.
  • Ponadto można uzyskac widok dojścia do kwatery oraz widok samej kwatery

Dane osoby zmarłej
       Nazwisko:      
       Imię:      
       Data lub rok urodzenia:      
       Data lub rok zgonu:      


Wyszukiwarka miejsc pochówku